AdTwirl.com - Mobile Advertising NetworkMini ChatGofile Papleka - Amaneti i mergimtarit

Продолжительность: 00:03:45

Tex & Muz : Fran Kodra

Добавить комментарий

Имя:
Комментарий:

Комментарии

Написал: Ruzhdi Mani, 06.06.2013, 13:35

zemra tkoft shum mir rrnofsh sa malet e shales
Написал: Naser Shabani, 09.01.2013, 11:48

mir shum
Написал: riad vitija, 04.08.2012, 16:56

epaske zerin pushk te lumt
Написал: Faik Bresilla, 13.01.2013, 18:24

te lumte keni nje repotuar te pasur te kengeve4 por kete kenge e ndegjoj me me endje ndoshts edhe me perket mu per ate se vete jam mergimtar
Написал: OGxTrueskill, 09.04.2012, 22:20

ju lumt zani un jam strugan vech vazhdoni
Написал: KaxiLaxi, 05.06.2013, 05:03

RRNOFTË SHQIPËRIA +++
Написал: TheHajdardushi, 09.04.2012, 12:01

oooooooooooooooooooo nepi nepi ooooooo kofile papleka knofte zemra .
Написал: perhime, 30.05.2013, 18:38

Ke nje za qe del nga tingujt e alpeve...je e pakrahasushme, brravo!!
Написал: mirjan prenga, 19.01.2013, 17:33

super kenge.te lumte goja Gofile .
Написал: john mafos, 20.01.2013, 17:46

jukendofte zemra jeni e mrekullushme nga gjete markaj grecce
Написал: 89NYGiants, 15.08.2012, 17:04

Te knofte zemra e mrekullueshmja GOFILE,pershendetje nga NY
Написал: xTonzzz, 12.02.2013, 18:19

te tillet duhet pershedetu memalle
Написал: sabri1223, 25.02.2012, 20:47

oh sa kang e bukur,
Написал: thisis king, 13.06.2013, 18:13

O të lumtë këngë e mrekullueshme vetum vazhdoni
Написал: heymomonia onne, 14.06.2012, 14:47

Zemra te kendofte oj motra e jone me lote po e ndegjoje kete kenge te bukur zoti te ruajt dhe kendofsh gjithemone nga mergimi ju pershendet kosovari
Написал: lovefounderr, 07.09.2012, 13:57

emocionet nuk po ndalen lotet shkojn si ujt e lumit
Написал: Edona Famous, 08.12.2012, 21:43

Avni Morina Te knoft zemra e t e lumt zani për këtë këng të bukur qe e ke kënduar,këngë që ngjall ndjenja te forta atdhedashurije për të gjithë ata që kanë ndjenja ndaj atdheut.Këto këngë të zjarrta e kanë ruajtur trungun e fort Shqiptar.Gjithmon këndofsh këngë të bukura.
Написал: Estrada Ks, 13.08.2012, 23:59

Eu te Lumte ajo Goje e Zemra te Kendoft....Ky Vokal eshte Mesim per gjithe ata qe Veten e Qujane ESTRADE me Plote Goje Kjo eshte ajo Burimore e Shpirtit te Kombit qe na Perket Qofsh me jete Moj MOTER
Написал: Festim66, 09.10.2012, 14:31

shume kenge e bukur
Написал: florin7470, 10.02.2012, 18:24

Trujt zoti faleminderit
Написал: Adelina Ha, 12.07.2012, 16:00

po jini merkulli zoti pper pera merkullji me kimuziki
Написал: gani shashivari, 02.09.2012, 19:43

Te kedofte zemra . Kenge shume e bukur , interpretim i mrekullueshem vetem do te kisha pase deshire te deegjoja ndonje interpretim te percjelle me çifteli te vertete e jo me sint e me e fekte artificiale . Jam sume i bindur se do te dilte shume me e embel.
Написал: albabiest, 26.06.2012, 16:47

bilbili i trevave shqipfolese margaritar i folklorit shqipetar nderi i skenes dhe ishqiperise zemra te kendofte
Написал: Ben Czaja, 04.04.2013, 13:33

te kendoft zemra per jet
Написал: isuf retkoceri, 13.01.2013, 16:59

telumt oj shot galicae maleve