AdTwirl.com - Mobile Advertising NetworkMini Chatkenge labe bije e vlores moj himare

Продолжительность: 00:05:30

HIMARA ESHTE EDHE DO JET SHQIPETARE. GRUPI I DELVINES KENGE LABE BIJTE E VLORES MOJ HIMARE PER ATA QE HARUAN QE HIMARA ESTE SHQIPETARE

Добавить комментарий

Имя:
Комментарий:

Комментарии

Написал: Fagiona Shqiptare dovdesshqiptare, 03.03.2011, 17:47

@AlboBmw cdo te thuash me kete?
Написал: HASAN DERVISHI, 29.11.2009, 16:39

ligjeroni o burra
Написал: AndreaKola, 28.12.2008, 17:26

eshte teper e rendesishme dhe historike gjithashtu permendja e qarte e shqiptareve te ARBERISE ne greqi ARBERIT duhen rizgjuar,se i ka zene gjumi i vdekjes grek
Написал: THODORIS44, 11.01.2013, 19:23

jeni te gjithe viktima te politikes.kur lindet njeriu nuk ka shtetesi ne DNA.jeni mbushur me urrejtje pa arsye.Nqs nuk egzistonin kufinj cfare do thonit per himaren? grindjet dhe problemet erdhen nga momenti qe politikanet vendosen kufinjte,dhe keshtu harruam se mbi te gjitha jemi njerez qe nuk kemi te ndajme asgje me njeri-tjetrin.
Написал: Fagiona Shqiptare dovdesshqiptare, 03.03.2011, 17:48

@Albanianpridetildead NO! no one calls ALBANIAN land theirs!
Написал: THODORIS44, 21.02.2013, 19:22

jam himarjot i rritur ne tirane.nuk me njeh prandaj nuk mund te dish sa i edukuar jam.pergjigjen pak a shum ta dha klaidi.une nuk thash se cfare jane himarjotet shqiptar apo grek,por them se fanatizmi nuk i ben mir njerzimit.PEACE.
Написал: meahftt, 29.01.2009, 12:34

shum shum e bukure urime
Написал: joe cocker, 08.02.2013, 22:06

dakort eshte dhe mendimi atit nuk bohet fjale...pershendetje!
Написал: arian ormeni, 14.03.2013, 18:07

keta jan shqipetar te vertet,jo si ata qe e shesin SHQIPERIN
Написал: sonilabi, 14.09.2010, 13:03

fjala jote ne vesh te allhut, nje grek me pak ne himare ju lumte kemba ati qe e shtypi.....
Написал: AndreaKola, 28.12.2008, 17:26

bravo :P
Написал: anna kousiori, 16.06.2013, 17:42

Idajet dhe shqiptar ,AMET DHE SHQIPTAR IK BENI SHUREN MONGOLI UBETE SHQIPTARE JU ! IK BENI NDONJE ANALIZE GJAKU DHE LERENI HIMAREN . HIMARA NUK ESHTE GREK PO ESHTE HELENE!!!!!IVETMI VEND NE BOTE ME TRUALL HELEN I VETMI VEND NE BOTE ME GJAK HELEN 100%%%%. kush ka gjak shqiptar 100% e kupton.ju te pagezuarit me emra turke ik beni shuren
Написал: Val Bonne, 29.12.2008, 00:48

Forca vlora
Написал: Gianni Giatta, 24.08.2013, 22:46

Ti sigurisht ke mbajtur rregjistrat kur u rregjistruan tokat helene apo greke si thua; dhe nji gje tjeter ty emri te tregon origjinen?qe sipas emrit qe ke te them se kush je?sigurt e ke shit veten per ate pashaport greke dhe per ato 330 euro qe mer.....s'kam asgje me ty e as me njeri,por dhe ti s'mund te thush per te tjeret se car ndihen,arab apo turq shqiptar apo grek,eshte e drejta e cdo njeriu.ty ashtu te mesuan,ske faj.por duhet ti veshtrosh gjerat ne shum dimensione,,,
Написал: Ms00cool, 08.08.2010, 06:37

po kjo nuk eshte vetem kenge por ne nje fare menure eshte nje himn me vete . kenge e kenguar me shpirt te paster dhe jo shtirje. himara gjiri i nenes ,rritur me kenget e zemres, qe kendon e kendon fore laberishte jet e mot............................................ ?
Написал: PetHamzaj, 11.01.2012, 08:54

Grupi i Delvines ,eshte nje nga grupet mete ,mira labe te kendofte zemra AJET DUKA. Himara ka qene SHqiptare ,dhe do te ngelet SHqiptare berze pas brezi.
Написал: AlboBmw, 03.03.2011, 18:15

@shqiptarex Dua te them se nuk ka aspak duhuri per te thene Himara eshte Shqiptare. As qe diskutohet qe eshte Shqiptare, pse duhet thene qe eshte Shqiptare? Pse nuk themi, Tirana eshte Shqiptare dhe gjithmone do te jete? Sepse askush nuk beson se mund te jete dicka tjeter. Ne te njejten menyre, as qe duhet zene ne goje qe eshte apo nuk eshte Himara shqiptare, dhe ata qe e hedhin ne dyshim duhen tallur dhe jo pergjigjur seriozisht.
Написал: cikagoBAJKAJ, 29.01.2010, 01:02

@muniminoritar o ju djem trima te bregut, t penes e dyfekut qe merrni gjysmen e lekut. kam qen ne sall kur e ka kenduar Jeti kete kenge, e kan kthyer 3-4 her per ta kenduar ! nuk mund ti besoni emocionet qe na dha Ajeti......
Написал: joe cocker, 08.02.2013, 20:24

Thodori je rritur ne greqi ti plako pranaj paske marr kte mentalitet, ik edukohu para se te komentosh ktu...une jam me origjin nga Himara, Himarjotet jane shqiptar dhe jo grek! pershendetje nga Amerika..
Написал: Klaidi Iliazi, 27.12.2008, 22:52

per ata qe harovene qe himara eshte edhe do jet shqipetare. kjo kenge eshte kenduar na grupi polifonike te delvines.
Написал: AndreaKola, 28.12.2008, 17:24

SHQIPERIA DHE PATRIOTIZMI ketu pershkruhet me cdo aspekt te kesaj pjese te arte te folklorit tone KOMBETAR faleminderit per videon
Написал: AlbanianRulles, 02.01.2009, 12:55

Pershendetje nga SHKUPI vellezerve nga Shqiperia! Himara eshte shqiptare dhe duhet zgjuar nga gjumi!
Написал: Klaidi Iliazi, 13.01.2013, 14:24

une e kuptoj qe je anarkisht me kuptimin e mir te fjales por ky muhabet eshte shume i madh edhe nuk dell asgjekundi me beso :)
Написал: qiellikalter, 28.12.2008, 23:58

Me bukur se kane kenduar keta s'paska - me bejne te ndihem krenare qe shqiptaria eshte gjalle. klaidi, nje keshille nese ma pranon: do ishte me e fuqishme dhe me thithshme nga publiku nese e shkruan tekstin e kenges te pershkrimi i videos.
Написал: THODORIS44, 15.01.2013, 19:52

fatkeqsisht ke te drejte.