AdTwirl.com - Mobile Advertising NetworkMini ChatXhungel djemte e familjes Haklaj

Продолжительность: 00:10:16

Emisioni Xhungel ne news24 sjell historine e djemve te familjes Haklaj.kush ishin personazhet e asaj qe sot njihet me emrin "Dosja Tropoja". behuni fan te emisionit xhungel ne facebook

Добавить комментарий

Имя:
Комментарий:

Комментарии

Написал: 01musicOnline, 25.01.2013, 00:07

ja shkerdheft kina rracen tan kush i sha Haklajt , kena vra e kena me vra prap tan kush ka me ju krujt bytha . Njo ka njo kena me shkue e tan nvorr kem me i shti kush ka problem me ne e kush fillo e sha neper komente nMes Tirane e nMes Europe na kan
Написал: Nitelife30, 31.03.2013, 09:07

Nuk po i shan njeri Haklajt sado qe ata kane vrare e kane vjedhur. Hallall per trimerine. Tani ju te gjithe e dini se kush i vrau Haklajt. I vrau pushteti socialist e demokrat. I vrau shteti. Berisha ishte ai qe i vrau ne bashkepunim me Nanon.
Написал: Nuri Abazi, 14.03.2013, 14:09

Vrasesi i kesaj Familje eshte Sali Rame Berisha
Написал: Albania Grece, 14.07.2012, 16:13

ME FALNI PO SALA NUK ESHT TROPOJAN OSE ME PAK FJAL KRIMINELI SHQIPTAR NEUK ESHT TROPOJAN ?
Написал: Diss Otr, 06.11.2011, 12:26

Legjendat e Shqiperise
Написал: TheIllyrianWarrior88, 31.03.2013, 00:20

Um fal po tropoja nuk ka as 1/10 e trimave qe ka Kosova, se keta keshtu ashtu veq nje malesi e Kosoves jane pra e gjakoves.
Написал: Tropojani OMEL, 22.09.2012, 09:38

e o shok komuniko me fjal tmira shok zgjidheni mir jo me ta bafsha ta tqifsha a jini fmij a ca jini folni mir more
Написал: Totorino80, 11.04.2012, 19:43

Te vjetrit thone .Me Zjarrin ujin dhe shtetin mos u kruj .Shteti i mori nqafe keta djem .Qeveritaret tane te qelbur jua bone pucin familjeve ma te mira ne tropoj .
Написал: labixx84, 07.04.2012, 08:14

tropoja legjendare shkurt shqip jon trima ma te mdhoj te shqiperis respekt nga llapi i kosoves
Написал: 99Gentriti, 13.05.2012, 19:18

RESPEKT PER HAKLAJT
Написал: simpleuser, 22.01.2012, 04:55

shume interesant.. ne anglisht do qe akoma me interesane.
Написал: elvis daku, 09.02.2013, 22:08

or labixx84 trimave tropojes ju ka bo bari 1 meter siper vorrit trim o ai si o gjall e shijo jeten
Написал: ARYANSES, 21.06.2012, 01:49

po ti dukesh qe nga emri qe qihesh me zezak mer bir bushtre. pederast komunist ,spiun bir serbi ti dhe saliu, hajde fol ashtu ne Bajram curr se do te rjepin si kec,njerez te korruptu si puna jote e mbajne sali mutin ne pushtet, do tju vija dita
Написал: Alb Ani, 17.10.2012, 13:52

Mè vjen keq qè njerèz tè shkolluar tè arrinè deri kètu por pèr fat tè keq mentaliteti jonè èshtè kèshtu dhe èshtè e pamundur tè ndèrrojè tè paktèn pèr brezin tonè.
Написал: LaberiSkaSiTi, 20.10.2011, 12:45

u bene per rahmet lumedhenjte,i shuajti si fis sali byhttqiri
Написал: selami Brahaj, 13.02.2013, 22:56

mos fol per haklaj kur nuk ki koqe
Написал: alb00355, 01.06.2013, 09:12

Noizy ulu lidh noj duhan aj asht zanati jot mos u kno me germa
Написал: belamiable, 20.07.2013, 01:48

Lavdi dhe fat pafsh kjo familje trimash ne te ardhmen e tyre. O Sali Berisha ti dhimbja te shkofte ne brezin e shtate more demon njeri.
Написал: zef gjoka, 19.10.2012, 19:19

rrespekte familjes haklaj. familje trimash
Написал: Valerio Pali, 30.07.2012, 00:17

kush ka frike vdes çdo dite te jetes ....kurse trimat vdesin vetem nje here dhe emri i tyre mbetet legjende...per keta trima ka nevoje SHQIPERIA...zoti i shtofte keta trima qe nje dite ti lajne mir hesapet me sali pabes berishen dhe fatos mashtrus nanon..nje gje esht e sigurte.ata qe i prene ne bese keta trima vdekja do tu vjere nga plumbi jo nga zoti..respekte ,,,,gjaku HAKLAJ..
Написал: princeshilire, 22.02.2013, 05:00

Jo vec ne Tropoj, ne te gjithe Shqiperine. Te gjithe shqiptarve!
Написал: Halil hamza, 02.10.2012, 06:07

djem e gashit jan kan e jan e kan per te kan por historiksht djemt e gashit i kan pre mas shpine por gjothmone vdesin faqebardhe ramet shpirtu ju paste
Написал: eefa1234, 01.08.2011, 17:10

kur po na e hedh komplet reportazhin se po e presim, respekte per gjetjen
Написал: selami Brahaj, 13.02.2013, 23:01

ku do me te ardhe e me e pa pa ti barin
Написал: gjergji mata, 09.01.2012, 19:30

Konsiderohen si kriminela nga shteti i asaj kohe por jo nukjanetetilla disa heronj te vegjel te shqiperise qe cdo gje qe thoshin ataishte e vertete per atekohe. Por nuk do sali ram berisha qe njeres me mend te marrin nedore shqiperine por ja ka lene te pa shkolleve ose personave me shkollim me korenspodence.